İnönü Caddesi No:5
Taksim / İstanbul+90 0212 919 00 33

Gezi İstanbul

Menü +90 0212 919 00 33

KAHVALTI


KAHVALTI
07:00 - 10:00

Öğünlerin en değerlisi, en eğlencelisi ve en özeli... Kahvaltıdır! Kahvaltının en özeliyse Gezi İstanbul’dadır. Gezi İstanbul’un, çok büyük bir dikkat ve özenle hazırladığı kahvaltı menüsü, İstanbulluların fenomenleri arasındaki yerini almaya başladı bile!

Bunun nedeniyse, rastlanması hiç de kolay olmayan bir zenginliğe ve çeşitliliğe sahip olmasıdır. Menüde yer alan her bir çeşit, Anadolu’nun o yöreye has ürünlerden oluşmakta, özel olarak getirtilmekte, tazeliğini kaybetmeden ve asla endüstriyel olmayan yollarla sunulmaktadır.

Marmaris’in balından, Karaköy’ün Çerkez peynirine, Trabzon’un mıhlamasından, konuklarının favorisi simit dolmasına, menemenden sucuğa, Türk damak zevkinin olmazsa olmazı börek çeşitlerinden özel harman çaylara, odun fırınlarında pişirilen ekmek çeşitlerinden menemene...

Bitmedi!

Dünya mutfaklarının ayrıcalıklı tariflerinden omletlere, Egg Benedict’ten detox çaylarına, sabahınızı şölene çevirecek tüm lezzetler Gezi İstanbul kahvaltısında hayattan keyif almayı bilenleri bekliyor!

Evde kahvaltı güzeldir ama evinizde her zaman bulamayacağınız zenginlikteki Anadolu lezzetleri ve güler yüzlü servisimiz için sizleri Gezi İstanbul’a davet ediyoruz.